LDO apartamenti Daugavpilī Arodu 11

IMG_1233_4_5_tonemapped-1P1012423

Daugavpilī, renovētajā mājā Jaunbūves rajonā, Arodu ielā 11, uz ilgu laiku tiek izīrēti vienistabu dzīvokli (~35,5 kvm),  trīsistabu dzīvokli (~70 kvm) un 4-istabu (~88 kvm)  dzīvokli. Dzīvokli pilnīgi mēbelēti un ierīkoti ar nepieciešamo sadzīves tehniku, dzīvokli ir teicamā stāvoklī, labs remonts. Kāpņu telpā ir Lifts “Shindler”. Zemi komunālie maksājumi.

Īres cena 1 istabu dīvoklim – 145 EUR/men.+ komunālie maksājumi.

Īres cena 3 istabu dīvoklim – 215 EUR/men.+ komunālie maksājumi.

Īres cena 4 istabu dīvoklim – 250 EUR/men.+ komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz. №51 (4 -istabu)

Ekskluzīvs un Elegants 3 guļamistabu dzīvoklis (118 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā.Tiek izīrēts uz ilgu laiku. Plānojums ir praktisks un ērts. Dzīvoklī izvietota plaša viesistaba, virtuves zona ar augstvērtīgu virtuves iekārtu un tehniku, trīs izolētas guļamistabas, vannas istaba ar saunu, tualeta telpa. Praktiskām vajadzībām dzīvoklī ierīkota arī saimniecības telpa. Interjers izvēlēts mūsdienīgs, gaiši pasteļtoņi mijas ar tumšiem akcentiem, kopā radot lielisku mājīguma un plašuma sajūtu. Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots – jaunas mēbeles, kondicionieris, trauku un veļas mazgājamā mašīnas.
Zemi komunālie maksājumi, uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem, domofons. Sakopta un slēgta kāpņu telpa, patīkami kaimiņi. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu.
Nomas cena – EUR 500 + komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz.№76

Tiek izīrēts vienistabu dzīvoklis (35,2 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, dzīvoklis ir teicamā stāvoklī, labs remonts. Kāpņu telpā ir balkons. Lifts. Zemi komunālie maksājumi. Nomas cena – 145 EUR/men. + komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz.№82

Tiek izīrēts vienistabu dzīvoklis (35,5 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, dzīvoklis ir teicamā stāvoklī, labs remonts. Kāpņu telpā ir balkons.Lifts.Zemi komunālie maksājumi.Nomas cena – 145 EUR/men.+ komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz. №52

Uz ilgu laiku tiek izīrēts trīs istabu dzīvoklis (66,4 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, dzīvoklis ir teicamā stāvoklī, labs remonts. Ir divi balkoni. Zemi komunālie maksājumi, uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem, domofons. Sakopta un slēgta kāpņu telpa, patīkami kaimiņi. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu.
Nomas cena – EUR 215 + komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz. №54

Uz ilgu laiku tiek izīrēts trīs istabu dzīvoklis (66,9 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, dzīvoklis ir teicamā stāvoklī, labs remonts. Ir divi balkoni. Zemi komunālie maksājumi, uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem, domofons. Sakopta un slēgta kāpņu telpa, patīkami kaimiņi. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu.
Nomas cena – EUR 215 + komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz. №69

Uz ilgu laiku tiek izīrēts trīs istabu dzīvoklis (70,3 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, labs remonts. Ir divi balkoni. Zemi komunālie maksājumi, uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem, domofons. Sakopta un slēgta kāpņu telpa, patīkami kaimiņi. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu.
Nomas cena – EUR 215 + komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz. №20

Uz ilgu laiku tiek izīrēts trīs istabu dzīvoklis (66,4 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, labs remonts. Ir divi balkoni. Zemi komunālie maksājumi, uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem, domofons. Sakopta un slēgta kāpņu telpa, patīkami kaimiņi. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu.
Nomas cena – EUR 215 + komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz.№13

Uz ilgu laiku tiek izīrēts trīs istabu dzīvoklis (66,5 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, labs remonts. Ir divi balkoni. Zemi komunālie maksājumi, uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem, domofons. Sakopta un slēgta kāpņu telpa, patīkami kaimiņi. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu.
Nomas cena – EUR 215 + komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz.№9

Uz ilgu laiku tiek izīrēts trīs istabu dzīvoklis (70,8 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, labs remonts. Ir divi balkoni. Zemi komunālie maksājumi, uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem, domofons. Sakopta un slēgta kāpņu telpa, patīkami kaimiņi. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu.
Nomas cena – EUR 215 + komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz.№85

Uz ilgu laiku tiek izīrēts trīs istabu dzīvoklis (88,5 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, labs remonts. Ir divi balkoni. Zemi komunālie maksājumi, uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem, domofons. Sakopta un slēgta kāpņu telpa, patīkami kaimiņi. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu.
Nomas cena – EUR 250 + komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz. №63

Uz ilgu laiku tiek izīrēts 2 istabu dzīvoklis (66,7 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, dzīvoklis ir teicamā stāvoklī, labs remonts. Ir divi balkoni. Zemi komunālie maksājumi, uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem, domofons. Sakopta un slēgta kāpņu telpa, patīkami kaimiņi. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu.
Nomas cena – EUR 215 + komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz.№52

Uz ilgu laiku tiek izīrēts 3 istabu dzīvoklis (66,7 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, dzīvoklis ir teicamā stāvoklī, labs remonts. Ir divi balkoni. Zemi komunālie maksājumi, uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem, domofons. Sakopta un slēgta kāpņu telpa, patīkami kaimiņi. Labiekārtota piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu.
Nomas cena – EUR 215 + komunālie maksājumi.

Arodu iela 11, dz.№59

Tiek izīrēts vienistabu dzīvoklis (35,4 kvm) renovētajā mājā Jaunbūves rajonā. Dzīvoklis pilnīgi mēbelēts un ierīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku, dzīvoklis ir teicamā stāvoklī, labs remonts. Kāpņu telpā ir balkons. Lifts. Zemi komunālie maksājumi. Nomas cena – 145 EUR/men. + komunālie maksājumi.

 Papildu informācijai, lūdzu, zvaniet +371 28445524, vai rakstiet uz ldoinvest@inbox.lv, www.ldo.lv