Sadarbība

Viesnīca „BIPLAN”, kas atrodas Daugavpilī, piedāvā Jums sadarbību.

Sadarbība ar viesnīcu „BIPLAN” ir ĒRTA un IZDEVĪGA!!!
Mēs slēdzam līgumus ar kompānijām un nodrošinām vienkāršu un ērtu sadarbību. Piedāvājam izmitināšanas pakalpojumus grupām. Ar prieku izmitināsim viesus,  laicīgi saskaņojot noteikumus, termiņus un grafikus. Piedāvājam īpašas cenas, tarifus un noteikumus korporatīviem. Mums ir elastīga pieeja sadarbībai ar klientiem, un mēs vienmēr ņemam vērā mūsu korporatīvo klientu vēlmes un vajadzības.
Īsumā par Hotel “Biplan”:
Skaisti un ērti viesnīcas numuri Daugavpils pilsētas centrā – 18. Novembra ielā 50. Viesnīcas klientiem ir pieejami plaši numuri ar lielu TV kanālu klāstu un bezmaksas Wi-Fi. Viesi varēs baudīt brokastis mājīgajā viesnīcas restorānā. Klientiem ir pieejama slēgta tipa autostāvvieta viesnīcas pagalmā. Viesnīcā ir pieejami šādi papildpakalpojumi: sauna, konferenču zāle, banketu zāle līdz 40 personām.

Mēs vienmēr esam atvērti sadarbībai un ar prieku atradīsim vispiemērotāko viesu izmitināšanas variantu, kas atbilst Jūsu vēlmēm un iespējām!
Lai iegūtu papildus informāciju un speciālo cenu piedāvājumu tieši Jūsu firmai, lūdzu, sūtiet pieprasījuma vēstuli uz e-pastu biplanhotel@gmail.com, vai zvaniet uz telefona numuru +371 29999950
Vēlam Jums veiksmi un panākumus, kā arī ceram uz veiksmīgu sadarbību!!!

Ar cieņu,
Viesnīca „BIPLAN”