Viesnīca „BIPLAN”

Viesnīca „Biplan”

Praktiskums vēsturiskā ietvarā. Tieši tāda ir viesnīca „Biplan”, kas atrodas vēsturiskajā 19. gadsimta ēkā un kuras sienas atminas slavenus viesus. Piemēram, tieši šeit nakšņojis pazīstamais krievu lidotājs Sergejs Utočkins, kurš 1911. gadā ar biplānu „Farman” demonstrējis publikai „lidojumus ar aparātu, kas smagāks par gaisu” virs Daugavpils. Piemiņu par senajām dienām mūsdienās viesnīcā glabā uz sienām izvietotās retro fotogrāfijās– jau pirmajās viesošanās minūtēs jūs ienirsit pirmo aviolidojumu romantikas atmosfērā.

Viesnīca piedāvā 45 mājīgus numurus, bagātīgas un daudzveidīgas brokastis mūsu restorānā un iespēju rīkot tikšanās un konferences līdz 30 cilvēkiem.

Vasarīgā laikā ir iespēja organizēt piknikus iekšpagalmā.

Hotel „Biplan” ērti izvietots piecu minūšu gājienā no pilsētas vēsturiskā centra, autoostas, ledus arēnas un populārām apskates vietām. Piedāvājot bezmaksas autostāvvietu un atrodoties galvenajā pilsētas ielā, viesnīca ideāli piemērota arī ceļotājiem ar mašīnu.

Numuri un cenas:

Visi mūsu 45 numuri ir aprīkoti ar visu nepieciešamo jūsu komfortam. Katrā numurā ir bezmaksas ātrgaitas Wi-Fi un TV ar plašu kanālu izvēli, vannas istaba, darba vieta un viss nepieciešamais tējas un kafijas pagatavošanai. Numuri aprīkoti ar seifu, gandrīz visos numuriņos ir pieejams ledusskapis, gaisa kondicionieris.

Viesnīcas personāls ar prieku sagaidīs visus viesus un  izmitinās viesus mājīgos numuriņos pēc šādām kategorijām:

“Vienvietīgs numurs”

“Standarta divvietīgs numurs”

“Trīsvietīgs numurs”

“Luksusa numurs”

“Double Superior”

“DeLux numurs ar saunu un džakuzi”

“Apartamenti”

Numura cenā iekļauts: brokastis, Wi-Fi, stāvvieta.

*Viesnīcai ir tiesības paaugstināt cenas lielu ikgadējo pilsētas svētku laikā.

Var tikt piemērota atlaide. Atlaides atkarīgas no viesnīcas noslogojuma, pasūtījuma summas.